بسم اله ما در اول قر آن است      رحمان ورحيم صفت يزدان است          ازبي ادبي کسي بجايي نرسيد      حقا که ادب وظيفه ي مردان است       مردان خدا زچشم خلق پنهانند    نامرد بزير تيغ سرگردان است        اول سلام به احمد دوم به ساقي کوثر ،سوم به فاطمه چهارم به سبز پوش پيمبر ، سلام پنجم من بر شهيد نيزه وخنجر   سلام کردم وخواهم  جواب با برکات   به دال دايره ي دين احمدي صلوات

سلام کردم که سلامت باشيد    زير علم سبز محمد باشيد .يارب به محمد که علي رابرسان    آن يکه سوار عربي را برسان  

آندم  که اجل دامن عمرم گيرد     پيش از ملک الموت علي را برسان   يارب به محمد وعلي وزهرا       يارب به حسين وحسن وآل عبا

کز لطف بر آر حاجتم دردو سرا    بي منت خلق يا علي الاعلي------------

همراه با چهارده معصوم (علیهم السلام) ویاران-رزبلاگ سلام ,يارب ,علي ,محمد ,مردان ,ي ,يارب به ,را برسان   ,به محمد ,سلام کردم ,آن يکهمنبع

در ولادت دختر پیامبر اسلام فاطمه الزهرا (س)

- ماه قيام ،ماه حسين ، ماه انقلاب ماه خروج پيشرومومنان بود ماه شکست دشمن قرآن وفتح حق ماه ظهور عدل ب�

ماه قيام ،ماه حسين ، ماه انقلاب ماه خروج پيشرومومنان بود ماه شکست دشمن قرآن وفتح حق ماه ظهور عدل به

آمد شب میلاد علی شمس خراسان فرزند نبی ،رهبردین،حامی قرآن ده مژده که امشب شده عالم همه گلشن زاین شمس

درولادت علی بن موسی الرضا(علیه السلام)

مژده که میلاد شه خاتم است عید سعید نبی اکرم است مزده که مسروری عالم رسید خرم

درولادت امام هشتم - هشتمین اختر تابناک اسمان امامت وولایت -امامرضا یغریب وضامن آهو(ع)

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

Ravcast | راوکست فروشگاه ساتینو دانلود آهنگ جدید ، اخبار ورزشی ، دانلود فیلم دین دین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. دست نوشته ی ذهن آشفته تخفیف شبکه everleeasn WebSite tasvirfa آشپزی و خانه داری